Умови повернення (обміну) товаруПовернення товару

Повернення (обмін) товарів, придбаних в Інтернет-магазині «Магія хрестика» здійснюється згідно чинного законодавства України, що регламентує права споживача.

З актуальною редакцією тексту Закону України «Про захист прав споживача» Ви можете ознайомитися, відкривши посилання перейти до тексту Закону

   Отже, якщо тезово викласти основні постулати цього Закону, розглянемо дві типові ситуації:

1) Товар за певними параметрами Вам не підійшов;

2) В процесі експлуатації товару протягом гарантійного терміну, виявлений заводський брак.

Розберемо кожну ситуацію окремо.

пункт перший Товар не підійшов, але при цьому не має недоліків.

Наприклад, отримавши товар, ваші очікування не виправдалися за кольором, формою, габаритами товару.

Згідно, ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживача» ви маєте право обміну на аналогічний товар при дотриманні наступних умов:

1) З дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня купівлі;

2) Товар не був у використанні, тобто є новим;

3) Збережено товарний вигляд, споживчі якості товару, пломби, ярлики, бирки;

4) Збережений розрахунковий документ (квитанція), що підтверджує покупку в інтернет-магазині «Магія хрестика».

 Якщо на момент обміну немає в наявності аналогічного товару, споживач має право купити будь-які інші товари, наявні, з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші в розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

  У разі повернення грошових коштів, розрахунки з покупцем проводяться, виходячи з вартості товару на момент його покупки.

  При обміні або поверненні товару належної якості Ви оплачуєте витрати на доставку товару.    

Увага ! Підстави для відмови в заміні товару на новий або в поверненні грошей:

1) Пройшло більше 14 днів з моменту придбання товару, що не має недоліки;

2) Товар був у використанні;

3) При перевірці якості продукту виявлені ознаки ремонту, механічні ушкодження, порушено умови умови гарантійного обслуговування, або відсутній елемент, що входить до складу товару (набору);

4) Відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару (квитанція або товарний чек)*.

_____________________

*Інтернет-магазин «Магія хрестика» не суворо дотримуватиметься формального виконання вами п. 4. (вимагати надання розрахункового документа), за умови, що Ви надасте вичерпні дані про номер замовлення, ваші прізвище, ім'я, по батькові (ПІБ), вкажіть точну дату і час платежу (незалежно від способу оплати)., що дасть можливість упевнитися, що товар придбаний саме у нас.   

     Звертаємо Вашу увагу, що Ви зобов'язуєтеся при отриманні товару, упевнитися в цілісності упаковки, у кількості отриманого товару, безпосередньо у відділенні служби доставки або в момент одержання від кур'єра !

     Претензії по кількості, комплектності (за умови цілісності упаковки) і пересортиці (в документі вказаний один товар, а відправлений інший) після отримання товару у відділенні служби доставки інтернет-магазином - не приймаються !

     У випадку виявлення проблеми під час отримання посилки (наприклад, розкрита або пошкоджена упаковка, в якому знаходиться товар, нестача товару) прохання негайно звернутися до представника служби доставки, скласти Акт невідповідності (1-н примірник Акта якого потрібно отримати на руки), зв'язатися з менеджером інтернет-магазину «Магія хрестика», в будь-який прийнятний спосіб відправити Акт менеджеру та оформити повернення товару за вказаною менеджером адресою.  

     пункт другий В процесі експлуатації товару протягом гарантійного терміну, виявлений заводський брак (неякісний товар).

          Незалежно від того, чи був товар у використанні (тобто не є новим), претензії до якості товару (можливість використання товару за цільовим призначенням) приймаються впродовж 30 днів (гарантійний термін) з моменту отримання Вами товару, при наявності фабричної упаковки, чека та на підставі письмової заяви. В разі необхідності перевірки якості товару, може бути проведена експертиза, з метою встановлення факту відсутності порушень покупцем умов експлуатації товару.

        Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п. 6 ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів» становить 14 днів. При цьому, Покупець зобов'язується надіслати товар (який попередньо вважається бракованим) за адресою, вказаною менеджером інтернет-магазину.

        Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару Покупцю внаслідок порушення ним встановлених правил використання та зберігання чи транспортування, дій третіх осіб, або дії непереборної сили, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи (п. 4 ст. 17 Закону України «Про захист прав споживача»).

        Переконливо просимо Вас не вимагати негайного повернення грошових коштів або обміну товару.

        Як тільки товар фактично отримано інтернет-магазином і відсутні підстави для відмови в задоволенні вашої претензії, ми в обов'язковому порядку задовольняємо Ваші вимоги в рамках терміну повернення грошових коштів. 

Деталі. Інформація про терміни повернення коштів.

        Для цього досить виконати наступні кроки:

  • По-перше, ініціювати сам повернення.

       Необхідно зв'язатися з менеджером для уточнення деталей повернення (куди направить товар, що повертається).

  • По-друге, відправити сам товар (якщо ви впевнені в дотриманні всіх вищевказаних норм закону і того факту, що до отримання вами товару, упаковка не була розкрита / пошкоджена).
  • По-третє, повідомити нас, що саме Ви б хотіли отримати (аналогічний товар, інший, повернення грошових коштів).

          В разі пред'явлень вимог про повернення сплаченої суми, будь ласка, повідомте нам яким чином і куди (картка або переведення, можливе поповнення рахунку на мобільний телефон) повернути Вам гроші (за відсутності підстав для відмови).

           Більш детально про повернення грошових коштів, можна прочитати в розділі Повернення грошових коштів

3. Повернення грошових коштів

     Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, кольорову гамму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару на сайті: колірна гамма, комплектація, індивідуальні властивості-можуть відрізнятися, містити неточності. Цікавлять вас характеристики уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

  

Ця стаття в QR-кодіПовернення грошових коштів