Відгуки покупців    Ні для кого не секрет, що відгуки є важливою складовою для інтернет-магазину так і покупця. Для інтернет-магазину це зворотній зв'язок про якість обслуговування, ступеня довіри, можливі недоробки, побажань покупця, які дають можливість стати зручніше і краще для пошуку товарів, здійснення покупок.

    У свою чергу, покупці, читаючи відгуки, складають для себе « портрет» магазину, внаслідок чого приймають для себе важливе і відповідальне рішення придбати товар на підставі численних коментарів інших покупців, тим самим формують для себе ступінь довіри.

    Багато недобросовісних магазинів «накручують» відгуки, замовляючи їх написання, щоб створити ідеальну картинку. Тому поки ми не отримали від Вас зворотний зв'язок тут, опублікуємо невелику статистику з майданчика пром.юа

Рейтинг магазину - 99% позитивних відгуків, більше 140 залишених відгуків (станом на 03.02.2020 р.).

Деякі відгуки про нас

 покупець «Велике спасибі за відмінну роботу і швидку доставку !!! Буду продовжувати з Вами і далі співпрацювати !»

Вікторія, 20.01.2020

 покупець   «Дуже якісне обслуговування ! Великий вибір товару ! Продавець дуже пунктуальний ! Задоволена і вдячна.

Оксана, 05.01.2020

 Покупець «Спасибі величезне ! Я дуже задоволена ! Рекомендую до співпраці, однозначно !!!

Марина, 16.12.2020

Покупець «Замовляла лампу Prym, прислали лампу з виробничим браком, але мені замінили на нову, як тільки побачили на фото, в чому причина. Приємним бонусом є дуже ввічливі хлопці, які працюють в компанії. Прям найприємніші за останні кілька місяців продавці, з якими я стикалася. Рекомендую !»

29.09.2019, Анастасія

 

   Природно, що ви можете задати питання. Причому тут відгуки з пром.юа ?

   Справа в тому, що даний сайт формально виник недавно і ми не встигли отримати відгуки саме тут. Оскільки сам проект «Магія хрестика» існує більш ніж півтора року, спеціально для тих відвідувачів, хто ще жодного разу не здійснював у нас покупки, сумнівається в репутації ми  відкрито даємо можливість прочитати всі відгуки.

Прочитати відгуки на пром.юа

Відкрити відгуки

 

Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо ви після покупки залишите свій відгук на цьому сайті і відобразіть в ньому свої емоції про нашу роботу і висловіть конструктивну критику, якщо щось не влаштувало !!!

Оцінити магазин

Будь ласка, залиште об'єктивний відгук

Ми прагнемо стати краще для Вас !

 Залишити відгук

 

Відгуки про нас