Регламент обробки замовлення Обробка замовлення Обробка отриманого замовлення, відбувається в робочі дні з понеділка по п'ятницю 10:00 до 18:00.

         Якщо замовлення надійшло у вихідний день - суботу / неділю чи святковий день, або в робочий день після 18:00, замовлення обробляються на наступний робочий день або в перший робочий день, наступним після вихідного (святкового) дня.

    Посилка комплектується і відправляється впродовж 1-2 робочих днів з моменту підтвердження наявності товару та отримання грошових коштів (якщо умови передбачають передоплату за товар і (або) оплату доставки до відправлення товару).      

На окремі групи товарів, може бути встановлений інший строк доставки, який вказується в картці товару !!!  

Роз'яснення ! Відлік періоду на відправку посилки, починається з наступного дня після настання однієї з подій:

1) Отримання замовлення та підтвердження наявності товару (при післяплаті) або

2) Отримання замовлення, підтвердження наявності товару і оплати товару (у разі передоплати на карточку Приват).

 Ситуація № 1. Наприклад, замовлення отримано 03.12.2019 р., з оплатою при отриманні у відділенні. 03.12.2019 р. підтверджено, що товар буде відправлений. У цьому випадку, посилка може бути відправлена 04 або 05 грудня 2019 р. (за умови, що ці робочі дні).

 Ситуація № 2. Замовлення отримано, 03.12.2019 р., зі способом оплати-карта ПриватБанк.

         Наявність товару підтверджено 03.12.2019 р.

Оплата відбулася 05.12.2019 р., тому крайнім терміном відправлення буде 07.12.2019 р.

     При необхідності підтвердження замовлення з Вашого боку, менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

 Статуси замовлень 1. Статуси замовлень

1.1. Основні статуси замовлення:

1.1.1. Обробка замовлення - означає, що надійшов замовлення аналізується на предмет можливості виконання.

     Менеджер інтернет-магазину аналізує, чи всі дані отримані від покупця для можливості виконання замовлення, а також наявності товару на складі постачальника*.
 __________________
   

    Увага ! *Наявність товару, зазначена на сайті є умовним ! Умовність означає, що на момент надходження замовлення менеджер інтернет-магазину «Магія хрестика» направляє запит постачальнику (імпортеру) товару про наявність товару на складі !

    Прохання з розумінням поставитися до такого підходу, оскільки інтернет-магазин «Магія хрестика» не є імпортером, або виробником товару і орієнтується на залишки складу постачальника, які можу бути змінені чи не щогодини.   

1.1.2. Замовлення прийняте до виконання (товар буде відправлений) - як тільки замовлення надано такий статус, з цього моменту інтернет-магазин бере на себе зобов'язання поставити товар, за умови, що поставка товару не вимагає виконання додаткових дій з вашої сторони:

а) Перерахування грошових коштів на картку «ПриватБанк» або через платіжну систему WayForPay як передоплата за товар (у цьому до моменту оплати замовлення присвоюється статус «Очікування оплати» див. п. 1.1.3., а після оплати - «Оплачений» див. п. 1.1.4.);

і (або)

б) Перерахування грошових коштів на картку «ПриватБанк» за послугу доставки (якщо така вимога озвучено діючими правилами або менеджером інтернет-магазину);

і (або)

в) Надання відсутньої (повної) інформації менеджеру інтернет-магазину, яка впливає на доставку товару.

    До статусу замовлення «Замовлення прийняте до виконання» прирівнюється відправка Вам смс-повідомлення про факт оплати (п. 1.1.4.).

Після уточнення наявності товару на складі, менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей (перевірки уточнення актуальності замовлення, отримання реквізитів тощо) і озвучує готовність до подальшої комплектації і відправлення.

1.1.3. Очікування оплати - даний статус замовлення прирівнюється до статусу «Замовлення прийнятий до виконання» (п. 1.1.2.), але з тією лише різницею, що товар буде надіслано після отримання 100% оплати за товар та (або) проведення оплати за послугу доставки перед відправкою товару, в наступних випадках:

а) Покупець самостійно вибрав спосіб оплати «ПриватБанк» або

б) Вимога про здійснення передоплати зазначена в діючих правилах сайту, картці товару або 

в) Вимогу озвучив менеджер інтернет-магазину, на підставі сумнівного рейтингу покупця (див. п.2.3. )

До статусу замовлення «Очікування оплати» прирівнюється відправка смс-повідомлення з реквізитами для оплати, або повідомлення в месседжері, або електронному листі.

Реквізити картки «ПриватБанк» відправляються смс-повідомленням (в крайньому випадку на E-mail).

1.1.4. Оплачене - означає, що замовлення оплачене і товар підлягає поставці. Такий статус замовлення присвоюється, у разі здійснення передоплати за товар та/або доставку.

Після оплати Ви отримуєте смс-повідомлення про факт оплати або лист на електронну пошту.

1.1.5. Посилка передана (НП, УП, ІТ) - означає, що товар переданий представнику відділення служби доставки (Нова пошта, Укрпошта, ІнТайм) для подальшої доставки в пункт призначення, згідно даних замовлення.

Після вручення посилки у відділенні доставки, Вам буде відправлений № документа (трек-номер) смс-повідомленням для відстеження доставки посилки.

1.1.6. Замовлення скасовано (анулювання замовлення) - припинення зобов'язань інтернет-магазину по обробці замовлення, доставки товару, а з боку покупця - зобов'язань по оплаті.

А)  Підставами для скасування (анулювання) замовлення можуть бути наступні підстави:

 1. Відсутність товару на складі постачальника (замість статусу скасовано, може присвоюватися статус «Повідомити про наявність»);
 2. Зазначення в замовленні помилкових, неповних, знеособлених даних (псевдонім, нік) - нецільові дані;
 3. Відсутність повної оплати за товар (доставку), якщо передбачається передоплата за товар і (або) оплата доставки;
 4. Неможливість ідентифікувати покупця, або відсутність зв'язку з покупцем більше 24 годин з метою з'ясування деталей замовлення;
 5. Відмова покупця від доставки протягом однієї години з моменту оформлення замовлення;
 6. Не отримання товару (самовивіз) протягом 7 робочих днів з моменту підтвердження замовлення (Статус «Замовлення прийнятий до виконання»), або повернення посилки з відділення служби доставки після закінчення встановленого строку її зберігання;
 7. Ініціювання повернення посилки інтернет-магазином, у разі, якщо Покупець не отримує відправлення протягом строку безкоштовного зберігання посилки (правило діє щодо способу оплаті - післяоплата);
 8. Замовлення-дублікат (замовлений ідентичний товар двома різними замовленнями. Пріоритет віддається замовленню з більш повними даними, а інші замовлення скасовуються. Замовленню присвоюється статус-технічне скасування). См. нижче «Технічне скасування»);
 9. Не виконано умову щодо мінімальної суми замовлення;
 10. Анулювання замовлення інтернет-магазином на підставі негативного рейтингу покупця;
 11. Зловживання покупцем правами, що спричинили отримання додаткових привілеїв (безкоштовна доставка, знижка) без подальшої компенсації інтернет-магазину.
 12. Замовлення надійшло з умовами доставки за кордон України, або на територію непідконтрольної Україні.

____________

1.1.7. Технічне скасування - означає, що замовлення було подано повторно (замовлення-дублікат) або отримано від вас інший (- е) замовлення (- и) в той же день або на наступний день до моменту відправки першого замовлення.

   В цьому випадку відбувається об'єднання замовлень в єдине замовлення, щоб відправити всі товари під одним трек-номером ! При цьому актуальним залишається замовлення з найбільш повними даними, або надійшов пізніше за інших. Інші замовлення «умовно» анулюються (втрачає актуальність тільки № замовлення).

  Відсутність оплати за товар / доставку ! 

  Якщо вибраний Вами спосіб оплати передбачає оплату на картку «ПриватБанк», або інтернет-магазин «Магія хрестика» виставляє вимогу оплати товару / доставку на картку «ПриватБанк», але при цьому оплата не здійснена, менеджер зв'язується з Вами по телефону (E-mail) нагадує про те, що товар (доставка) не сплачений (-а).

      У разі не здійснення оплати протягом 2 календарних днів, інтернет-магазин «Магія хрестика» має право направити смс-повідомлення з повторним нагадуванням і зазначенням граничної дати, до якої очікується отримання оплати.

      Максимальна кількість днів для здійснення оплати не може перевищувати 5 календарних днів з моменту першого нагадування про оплату. Після закінчення даного терміну, замовлення скасовується.

1.1.8. Замовлення виконано (товар доставлений і оплачений) - означає, що інтернет-магазин і покупець повністю виконали свої зобов'язання.

1.1.9. Повернення (обмін) - цей статус присвоюється у разі повернення або обміну товару з ініціативи покупця, в порядку умов повернення (обміну) товару.

Рейтинг покупця  2. Рейтинг покупця

2.1. Команда співробітників інтернет-магазину «Магія хрестика» спочатку рада кожному відвідувачу нашого сайту і робимо все від нас можливе, щоб Ви отримали якісний товар максимально швидко !

      На жаль, не всі покупці відповідально ставляться до своїх зобов'язань, наприклад, необгрунтовано відмовляється від отримання посилки, що веде до негативних наслідків для інтернет-магазину (не тільки до матеріальних збитків, але і тимчасовими витратами).

2.2. З метою запобігання можливих збитків, в інтернет-магазині діють превентивні заходи, спрямовані на мінімізацію настання негативної ситуації. З цією метою під час обробки замовлення проводиться вивчення історії покупок, здійснених Покупцем як на сайті інтернет-магазину «Магія хрестика» так і на інших сайтах.

 При цьому враховується рейтинг покупця (відгуки про його дії з боку інших інтернет-магазинів), які можуть вплинути на зміну умов оплати (доставки), або призвести до повного анулювання замовлення.

2.3. Критеріями зміни способу оплати (доставки) є наявність негативного відгуку з боку інших інтернет-магазинів, або одна необгрунтована дія щодо інтернет-магазину «Магія хрестика». Наприклад, покупець замовив товар післяплатою, отримав повідомлення про необхідність отримання товару, але без поважної причини вчасно не забрав посилку, а в разі її повернення не компенсував інтернет-магазину доставку в обидва напрямки ! 

    При виникненні підстав для застосування запобіжного заходу, післяплата може бути змінена на 100% передоплату за товар (у цьому випадку статус замовлення змінюється на «Очікування оплати»), або відмовлено в обробці замовлення (статус змінюється на «Замовлення скасоване»).

Про причини зміни способу оплати (доставки) або відмови в обробці ми обов'язково повідомляємо !

Ми завжди сподіваємося на довгострокові і порядні відносини з покупцями, але змушені запровадити подібні заходи.

  3. Зловживання правами

3.1. Умисні дії покупця, спрямовані на отримання додаткових привілеїв / благ (безкоштовна доставка, отримання знижки, тощо) без подальшої компенсації (повернення) інтернет-магазину «Магія хрестика» отриманих благ (у грошовому еквіваленті), розглядаються як зловживання правами, які тягнуть за собою можливу відмову від обробки замовлень, написання публічного коментаря про такі дії, позбавлення отриманої знижки за рахунок зловживання, зміна умов оплати за товар і т. д.

3.2. Додатковими факторами для оцінки зловживань Покупця є систематичність дій, наявність негативних відгуків інших інтернет-магазинів про покупця, обґрунтованість відмови від отримання товару, відмова від компенсації грошового відшкодування за отримані привілеї.

Форс-Мажор 4. Форс-мажор (дія непереборної сили)

4.1. Загальні положення.

4.1.1. Інтернет-магазин «Магія хрестика» робить все можливе, щоб дотримати високі стандарти обслуговування покупців, в першу чергу, в рамках відведеного часу здійснити відправку товару.

4.2.2. З об'єктивних причин, Інтернет-магазин «Магія хрестика» звільняється від відповідальності за порушення строків відправлення товару, надання консультацій, інших зобов'язань), у разі настання дії непереборної сили (Форс-Мажор), під якою розуміється:

 • Планові та позапланові роботи, які проводяться в платіжних системах, служби доставки, операторів зв'язку, хостинг-провайдером, які не дозволяють здійснити обробку та відправку замовлення, повернути грошові кошти, здійснити зв'язок з покупцем;
 • Хакерські атаки (DDos-атаки) на сервер, де знаходиться сайт.
 • Виняткові погодні умови і стихійні лиха (ураган, буря,повінь, нагромадження снігу, ожеледь, землетрус, пожежа, просідання і зсув грунту);
 • Непередбачені ситуації, викликаними діями сторони, що не є стороною взаємин інтернет-магазину та покупцем (його повноважним представником) (страйк, оголошена та неоголошена війна, загроза війни, терористичний акт, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, громадська демонстрація, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух, протиправні дії третіх осіб);
 • Прийняття нормативно-правових актів державних органів влади, які забороняють або обмежують ведення підприємницької діяльності.

4.2.3. При настанні дій непереборної сили менеджер інтернет-магазин «Магія хрестика» повідомляє покупця про настання таких обставин з метою подальшого узгодження дій (отримання згоди покупця відстрочити відправку товару, анулювання замовлення (за бажанням покупця), підтвердження необхідності повернення коштів тощо).

     Обробка замовлення

Ця статья в QR-коді